Awaria samochodu, niespodziewany remont dachu, a może okazja do sfinansowania wymarzonej wycieczki, która jest w okazyjnej cenie? Jesień dla wielu osób jest trudnym okresem gdy trzeba wrócić do szarej codzienności po okresie wakacyjnym. Nie oznacza to jednak, że należy odkładać swoje plany lub bagatelizować naprawę czy remont, który w późniejszym terminie może kosztować nas znacznie więcej. Oferty banków wciąż jeszcze zachęcają niskim oprocentowaniem i dla każdego kto zastanawia się nad zobowiązaniem – może być to doskonała okazja do zdobycia potrzebnych środków.

Porównywanie kredytów to najłatwiejszy i przede wszystkim najtańszy sposób na to by wybrać dobry, niedrogi kredyt gotówkowy. Musimy zdawać sobie sprawę, że oferty banków są zależne od tego co dzieje się na rynku finansowym. Warto więc pamiętać, że od dłuższego czasu mamy doskonałe warunki dla kredytobiorców, co spowodowane jest niskim oprocentowaniem stóp referencyjnych. Im niższa ich wartość, tym mniej zapłacimy za zadłużenie. Być może najbliższe miesiące są ostatnim dzwonkiem dla wszystkich zainteresowanych. Porównanie ofert banków w Polsce nic nie kosztuje, nie zabiera dużo czasu, a może być pomocne w zaoszczędzeniu gotówki. Jeżeli zatem potrzebujemy dodatkowych pieniędzy aby sfinansować dowolny cel, wystarczy, że poświęcimy kilka minut na porównanie kredytów, które Państwu polecamy.

Oferty banków porównanie – aktualny ranking

Mając duży wybór usług finansowych łatwo zagubić się wśród licznych zadłużeń, pożyczek i kredytów. Choć dzięki temu, że rynek jest z roku na rok coraz większy, mamy możliwość obserwować coraz wyraźniejszą konkurencję między instytucjami, nie zawsze przekłada się to na jednoznaczną decyzję gdzie faktycznie najtaniej pożyczyć pieniądze. Aby zaoszczędzić Państwa czas, przygotowaliśmy najnowszy ranking. Poniżej trzy najlepsze oferty banków, porównanie kredytów gotówkowych w październiku 2014.

Zobacz także:  Jak znaleźć idealny kredyt?
Nazwa instytucji
Oprocentowanie
Prowizja
Informacje ogólne
PKO Bank Polski
9,00%
0,00%
- Wstępna decyzja kredytu gotówkowego w ciągu
			kilku minut.
- 150 000 złotych – maksymalna kwota zadłużenia.
- Możliwość zaciągnięcia kredytu na podstawie
			wyciągu z konta bankowego.
- Bez konieczności ubezpieczania długu.
- Minimum formalności. 
			
Getin Bank
9,00%
0,00%
- Szybka decyzja kredytowa.
- 150 000 zł – maksymalna kwota pożyczki.
- Wypłata gotówki w ciągu 1 dnia roboczego.
- Bez konieczności zakładania konta w Getin Banku.
- Bez ubezpieczenia kredytu. 
			
- Kredyt bez poręczycieli. 
			
BNP Paribas Bank
8,00%
3,90%
- Minimum formalności.
- Maksymalna kwota zadłużenia to 150 000 zł. Bank
			określa indywidualnie najwyższą kwotę według zdolności
			kredytowej klienta. 
			
- Możliwość skorzystania z promocji dla
			usługobiorców posiadających konto w BNP – "Gwarancja
			najniższego kosztu całkowitego kredytu". 
			
- Szybka wypłata kredytowanych środków.