Wszyscy musimy dołożyć starań, aby po powrocie do codziennych zajęć przestrzegać przepisów BHP. Jednak bankowość w nowej normalności nie powinna zakłócać naszych codziennych zajęć i środków do życia.

Dziś mamy już środki do zarządzania naszymi finansami na wyciągnięcie ręki. Za pomocą kilku kliknięć możesz wyświetlić wyciągi bankowe, opłacić rachunki i przelać środki w dowolnym miejscu i czasie. Ale czy wiesz, że korzyści płynące z bankowości internetowej wykraczają poza tylko większą wygodę? Obecnie dostępne są udogodnienia i promocje przeznaczone wyłącznie dla klientów, którzy decydują się na korzystanie z usług bankowych online, takich jak lokaty. Oto różne sposoby najlepszego wykorzystania bankowości internetowej w tym kontekście.

Otwórz stałe konto depozytowe online, aby uzyskać lepsze stawki

Stałe depozyty oferują bezpieczny i stabilny wybór inwestycji w świetle obecnych niestabilnych rynków. Opcja tego rodzaju oferuje nie tylko taki sam stabilny wybór inwestycji w celu dywersyfikacji portfela, ale czasami nawet zapewnia jeszcze lepsze korzyści.

Chociaż prawdą jest, że obniżka kursu walutowego na początku tego roku oznacza, że stawki za lokaty bankowe spadły, ale otwarcie stałego konta depozytowego online może teraz nadal oferować lepsze stawki. Wystarczy nieco rozejrzeć się po internetowych ofertach różnych banków, aby dokonać najlepszego wyboru w tym zakresie.

Rozpocznij swoją podróż inwestycyjną w pełni: online!

Posiadanie pieniędzy odłożonych na stałym koncie depozytowym na potrzeby nagłych wypadków to dobry początek, ale ważne jest, aby zacząć myśleć o generowaniu pasywnego dochodu, gdy masz już ponad sześć miesięcy oszczędności. W tych ciężkich czasach niejeden bank jeszcze bardziej ułatwił inwestowanie online tym, którzy kwalifikują się do programu – też zachęcamy do tego, by bardziej rozeznać się w temacie i czerpać z niego korzyści.

Wysyłaj pieniądze za granicę po niższych kursach wymiany

Międzynarodowe przelewy pieniężne można dokonywać na różne sposoby. Może to pochodzić od operatorów przekazów pieniężnych, firm peer-to-peer, a nawet niektórych e-portfeli.

Chociaż wiele osób nadal odwiedza oddział firmy zajmującej się przekazami pieniężnymi lub lokalny oddział banku, aby dokonać tej transakcji, skorzystanie z tej usługi w trybie online jest również dostępne już dziś. Jednak niektóre usługi cyfrowych przekazów pieniężnych mogą wymagać uprzedniej rejestracji w ich usługach, co może zająć kilka dni, zanim Twoja tożsamość będzie zweryfikowana.