Jak uzyskać zgodę na pożyczkę na mieszkanie?

Kredyty hipoteczne mogą być skomplikowane i mylące dla wielu nabywców domów. Tak nie jest. W tym artykule postaramy się maksymalnie uprościć ten proces uzyskiwania kredytu mieszkaniowego. Przybliżymy także ogólną sytuację kredytów, dzięki uprzejmości serwisu www.niskarata.org.

money-2413478_640.jpg

Przede wszystkim:

  • Porównaj oferty pożyczek od wielu pożyczkodawców
  • Pobierz raport kredytowy i wyniki za darmo

Aby uzyskać pożyczkę mieszkaniową, należy wziąć pod uwagę również kilka innych czynników, ale najważniejszy jest Twój wynik w raporcie kredytowym. Możesz sprawdzić raport kredytowy i uzyskać swoje wyniki online za darmo. W internecie możesz znaleźć niejedno świetne narzędzie, które pozwala przeglądać historię kredytową i zapewnia zaktualizowane oceny wiarygodności kredytowej. Możesz także monitorować stan swojego konta i otrzymywać powiadomienia o zmianach kredytu.

Jeśli to możliwe - poszukaj błędów w raporcie kredytowym. Będziesz chciał dokładnie sprawdzić swój kredyt pod kątem błędów. Błędy w raportach kredytowych to większy problem, niż możesz sobie wyobrazić. W badaniach okazuje się, że 1 na 5 konsumentów popełnia co najmniej jeden błąd w swoim raporcie kredytowym. Jeśli znajdziesz nieścisłości, możesz je zakwestionować w jednym z głównych biura kredytowych, Mają 30 dni na zbadanie twojego wniosku, jeśli stwierdzą, że przedmiotowy temat jest niedokładny, poprawią go.

Popraw swój wynik przed złożeniem wniosku

Kilka punktów może mieć wpływ na to, czy zakwalifikujesz się czy nie. Twoja ocena kredytowa nie tylko określa, czy się kwalifikujesz, ale jest również największym czynnikiem decydującym o wysokości otrzymywanej stopy procentowej. Upewnij się, że otrzymujesz najlepsze oprocentowanie kredytów hipotecznych, maksymalizując swoje oceny zdolności kredytowej. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje wyniki, zanim porozmawiasz z pożyczkodawcą. Te wskazówki mogą pomóc zwiększyć zdolność kredytową w ciągu mniej niż 45 dni.

Spłać salda na kartach kredytowych

Wskaźnik wykorzystania kredytu to limit kredytowy podzielony przez saldo karty. Ten wskaźnik stanowi 30% ogólnego wyniku, tylko historia płatności ma większy wpływ. Na przykład, jeśli Twój limit kredytowy wynosi 10 000 zł, a saldo wynosi 6000 zł, współczynnik wykorzystania wynosi 60%, co jest bardzo wysoką wartością. Im niższe saldo karty kredytowej, tym wyższa będzie Twoja zdolność kredytowa.

Zalecam utrzymywanie salda poniżej 20% limitu karty kredytowej. Dokonuj wszystkich płatności na czas dla zwiększenia swojej oceny wiarygodności kredytowej na podstawie historii płatności. Jest to bardzo ważne, aby wszystkie rachunki były opłacane na czas. Pojedyncza spóźniona płatność może obniżyć Twój wynik nawet o 75 punktów!

Jeśli jesteś osobą zapominalską, możesz skonfigurować automatyczne płatności z wierzycielami, aby nigdy nie przegapić płatności. Nie składaj wniosku ani nie otwieraj żadnego nowego kredytu, jeśli zamierzasz kupić dom w najbliższej przyszłości. Wtedy naprawdę dobrym pomysłem jest nie otwierać żadnych nowych kont.

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://www.promocyjnykredyt.pl/index.php?trackback/25

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu